Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon akadnak a zenék....

A telefonon akadnak a zenék. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
1 Hete vettem egy huawei ascend 300y-t. Nagyonszeretem nagyon jo telefon, de ha bedugom a fullhallgatot, akarmilyet, akadnak neha a zenek. Ha hangszoron szol nem akad. Toltottem le masik zene lejatszot de az sem segitett. 3at is kiprobaltam. Mi lehet a baja? el tudom kerulni a szervizt?

2014. jan. 17. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A füles aljzata kontakthibás. Addig vigyed vissza amíg garis. Ez nem szoftver hiba, rakhatsz rá bármilyen lejátszót akkor se lesz jó.
2014. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de olvastam máshol, meg egyik haverom is mondta hogy ez elég gyakori android hiba. arra lennék kíváncsi hogy ez másnál is előfordul-e.
2014. jan. 19. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Végül is te tudod. Ha még csak egy hete vetted akkor nem kell vele sietni, a garis időben még bőven benne vagy.
2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ
2014. jan. 19. 21:29
 5/9 A kérdező kommentje:
csináltam egy rendszer visszaállítást és megjavult, de kb tartott fél napig, utana megint elkezdett akadni ilyen 20-30 masopercenkent. akkor ez gondolom nem kontajt hiba ha fél napig jó volt...
2014. jan. 23. 07:51
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kontakt hiba*
2014. jan. 23. 07:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most mit szándékozol tenni? Naponta újrarakod és fél napig hallgatod, vagy elviszed a szervibe.Abban biztos lehetsz, hogy rendellenesen működik.
2014. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legegyszerűbb ha veszel egy iPhone-T nekem is az van és tökéletes
2014. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
+1 iPhone.
2014. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!