Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol éri meg a legjobban...

Hol éri meg a legjobban Ipadet venni?

Figyelt kérdés
Én három helyre gondoltam apple.hu-ra az istyle.hu-ra vagy valamilyen GSM boltra.

2014. jan. 17. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
itthon sehol nem éri meg, de ezek közül inkább a hivatalos forrás a megbízhatóbb. gsm-ben nem tudni, kapsz-e valami féle garanciát rá, és mire terjed ki.
2014. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én GSM boltban nem vennék, de szvsz hülyeség, hogy nem tudni, kapsz-e rá garanciát. A garancia érvényesítéséhez nem kell más, mint a serial number, szervizben is azt fogják nézni, nem a számlát...

Ha innen vennéd, akkor mindenképpen személyesen vedd át, és mielőtt kifizeted, csekkold le itt:

[link]

hogy mi a helyzet vele.

2014. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor biztos ami biztos inkább az apple.hu-ról fogom megrendelni
2014. jan. 18. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen újat szeretnél venni, akkor istyle vagy starking (most már icentre) amit javasolni tudok, használtan meg a beszuljukmac.com-on, itt még nehány napos ipad eket is ki lehet fogni egész jó áron.
2014. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!