Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy el fél percenként...

Miért megy el fél percenként az internet elérhetőségem a mobilomon?

Figyelt kérdés
Wi-fit használok, és másik telefonon normálisan működik, a Samsung telómon meg ki-be kell kapcsolgatni, hogy rá tudjak menni a netre. Mi lehet a baja, mit kell megnézni rajta?
2014. jan. 17. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy készülék hiba.

Nálam az internet-tv-telefon az invitelen keresztül, minden oké, de kb. 5 óra óta tv. nincs, mert az internet kapcsolat nem működik. Hibabejelentő szerint majd este 10 körül várható, hogy minden helyreáll.

2014. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez a problémám nem csak ma volt a telefonomon, már egy ideje ez megy. És másik telefonon meg jól működik a wi-fi.
2014. jan. 17. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

samsung telefonnal nekem is volt ilyen...

aztán az volt hogy nem ismerte fel..ki akartam kapcsolni a wifi-t aztán be..de a végére már a wifibekapcsnál azt írta hogy error

akkor már ki kellett kapcsni a telót majd ujra be h be tudjam kapcsni a wifit és h észlelje is...

meguntam váltottam wp-re

2014. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!