Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L Számítógépes...

Sony Xperia L Számítógépes Csatlakoztatása! Hogyan is kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.annyi lenne,hogy Most vettem egy Sony Xperia L-telefont! Hiper szuper tényleg ! De!! Na most jön az a pont amit nem tudok megoldani!

USB-kábelt betettem a gépbe, aztán a telefonhoz csatlakoztattam. Kiadta h telepítés!(telón) oké. Telepítettem! Bejött a gépen a cucc! Aztán rámentem h csatlakoztatás! jó. aztán azt írta ki h csatlakoztassam pedig má csatlakoztatva volt. Jó kihúztam! Aztán visszadugtam! Betöltött! Aztán nem csinált semmit mmert ugyan úgy nem csatlakozott fel gépre! Szeretnék zenéket meg képeket tenni rá de nem megy ! Valaki kérem segítsen mert nagyon nem tudom és nagyon fontos lenne!!


2014. jan. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon sok türelem és kitartás, kihúz bedug kihúz bedug... hajrá én szurkolok. Nekem J-m van ugyan de ugyanaz a séma, én is kínlódok vele, de az esetek többségében kellő türelemmel sikerül
2014. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Aztán rámentem h csatlakoztatás"


Hogy mi? Sehol sem kell rámenni, hogy csatlakozás. Bedugod a kábelt gépbe és telefonba és kész.

2014. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De figylej! Ezt csinálom! És semmi!
2014. jan. 18. 09:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ!!
2014. jan. 18. 09:24
 5/5 Centurio77 válasza:
Sokat segítene ha letöltenéd ezt itt: Sony PC Companion 2.1!! (kihúztam-visszadugtam az jó, csak nem itt) :D
2014. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!