Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E-bayen licitáltam egy iPhone...

E-bayen licitáltam egy iPhone 4-re (AT&T függő), vajon kell előfizetői szerződést aláírni és az előfizetést fizetni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az olcsó iPhoneok, amiket USA-ból lehet rendelni, és AT&T függők, meglehet, hogy nekem kell utána fizetni az előfizetést? A licit most átszámítva 5000Ft-nál tart. A készülékről csak annyit írtak, hogy teljesen "fel van újítva", és kitűnő állapotban van. Viszont elég gyanús, hogy ilyen olcsó, és nem megy följebb a licit. Mondjuk még van vissza 1 nap, az utolsó pár percben lehetséges, hogy rámlicitálnak? Mert ha fizetnem kellene utána egy előfizetést, úgy már nem szeretném megvenni.

Köszi a válaszokat előre is!



2014. jan. 18. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt felejtős,itthon nem működik.
2014. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetned mast, nezd meg az elado ertekeleseit,ha sok a poztitiv,akkor biztosan nem ver at . Egyebkent az utolso percekben szoktak a licitek 99%-at megtenni,nekem volt olyan autoradio,amire licitaltam , 3 perccel a lejarat elott meg en voltam nyero az 50 euro arammal es 280- ert ment el :)


Jah mellesleg at AT&T fuggo telefonok fuggetlenitese 25eFt es az iphone 4 eseteben az olcso klonozo sim kartyak sem mukodnek

2014. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha már letelt a hűségidő az előző előfizetőnél akkor neked valószínűleg már semmit sem kell fizetned.

A telefon jelenlegi állapotában csak előfizetéses AT&T kártyával működik. ( Amerikában, a magyar gyakorattal ellentétben a "kártyás" -prepaid- SIMek nem működnek csak a pre-paid céllal forgalmazott készülékekben.

Tehát vagy vásárols AT&T előfizetést ( ezt innen Magyarországról elég nehezen megoldható) vagy valahogy függyetleníted a készüléket.

2014. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
+ vagy a már említett turbo SIMes megoldás lehet még alternatíva
2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
meg persze számold bele a vámot is, amit tegyük fel ha 5ezerért el tudod hozni, akkor sem annak az árat veszik alapul az áfa és vám számításakor, hanem megbecsülik az értékét, de ahogy mondták, és te is, licit végén van az, hogy jól felnyomják az árat.
2014. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3: mar at att sem fuggetleniti ingyen a telefonjait a husegido lejarta utan sem

5: nem becsulnek meg semmit, siman elfogadjak a paypal szamlat .

2014. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen módosító (gevey SIM) SIM-mel nem működik.

Ezt itthon max iPod touchként tudod használni.

2014. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mar at att sem fuggetleniti ingyen a telefonjait a husegido lejarta utan sem - tevedsz! Ha lejart a husegido, akkor egy telefonhivasba kerul es az ATT "tavolrol" fuggetleniti a telefont keresre! Tutti, mert en is igy csinaltam. Lejart a husegido, felhivtam oket, azt mondta a no varjak par percet es inditsam ujra a keszuleket es hoppa, maris fuggetlen volt, mert beleraktam egy TMobil sim-et probakent es mukodott is (iPhone 4).
2014. jan. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
..és ez mikor volt ? Mert kb 3-4 hónapja már senkit nem találtam,aki meg tudja csinálni ,csak a 80 dolcsis árak vannak mindenhol.
2014. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, nem így van. tapasztaltam is már cipővel. kapták is számlakivonatomat, hogy ennyibe került(durván 21ezer Ft), de 25nek vették, és erre számolták rá az áfát, szerencsére vámot nem, mert értékhatár alatt volt.
2014. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!