Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időt bír ki egy töltéss...

Mennyi időt bír ki egy töltéssel egy 4-4.5colos érintős mobil átlagos felhasználással?

Figyelt kérdés
Kb. 1700-as aksival, napi többszöri telefonálással, és nem túl sok, de valamennyi netezéssel?

2014. jan. 18. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre kb lehetetlen válaszolni, de az 1700-as akku elég gyenge, ekkora telefonhoz.

Nincs teszt róla?

2014. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hardverfüggő, de szerintem olyan ha reggel leveszed töltőről, akkor már este felé lehet, hogy tölteni kell.

persze ha az a nagyon minimális tényleg ilyen napi max 20 perc, akkor viszont, és inkább csak készenlétben van a nap nagy részében, akkor a másfél nap is kihúzható szerintem vele.

2014. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb nap végére lehet tölteni a mostani mobilokat ha kihasználod a tudásukat
2014. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Xperia.floyd ***** válasza:

Ez több mindentől függ:

- harvertől is függ( hány nm csíkszélesség, hány magos, milyen órajelen)

- felbontása a mobilnak

- mennyire van ráoptimizálva a rendszer

- vannak-e olyan appok amik szívhatják-e az aksit (pl. facezni akarsz-e rajta, mert az egy aksigyilkos app...)

- képernyő típusa is talán, persze természetesen a 4 és 4.5 col között is van különbség. szerintem ez így tág fogalom

Tehát konkrétan kéne a telefon márkája, tipusa, amit használni szeretnél... Egy-másfél nap lenne a tippem így látatlanban. :)


Xperia SP-m van, igaz 2300mAh-rel, HD felbontású 4.6 collal, 2x1,7GHz-en, de ha nem nagyon piszkálom, csak kb naponta 1 óra net + egy kis telefonálás 2 napot viszi. :)

2014. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még konkrét kiszemelt telefon nincs, talán a huawey y300 és a g510, viszont legtöbbször ekkora aksi van írva azokhoz, amiket nézegetek. Ennél drágábbat ugyanis, tehát 50ezernél drágábbat nem igen akarnék venni.

2014. jan. 19. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Huawei

2. Inkább alacsonyabb tudású Sonyt vegyél, ezeket felejtsd el! Xperia L nagyon jó ár/érték arányban van és nem hiszem, hogy 50-nél több lenne.

2014. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Már rájöttem, hogy rosszul írtam:)

2. Köszi a tanácsot

2014. jan. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!