Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladhatok egy mobilt amit még...

Eladhatok egy mobilt amit még törlesztek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy másikat venni, de ami most van azt még törlesztem előfizetésben vettem. Másikat szeretnék venni, de erre már nincs szükségem, eladhatom attól hogy törlesztem?
2014. jan. 18. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
El, csak nem tudom ki lesz olyan hülye hogy megvegye. Max úgy hogy ingyen odaadod neki, a törlesztés fejében.
2014. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de neki nem kell törleszteni, egy fix árért megveszi én meg kifizetem a telót.
2014. jan. 18. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.Megveszi tőled fix összegért az addig rendben.

Viszont ha nem fizeted a havi törlesztőt akkor meg letiltják a készüléket.Nos ezt kell bevállalnia az új tulajnak...

2014. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nincs lehetőségem a telefon fennmaradó részletét egy összegben kifizetni a szolgáltatónak?
2014. jan. 18. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük,talán lehet.
2014. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan vevőt találsz aki akar írni egy adásvételit, az tartalmaz egy olyan pontot, hogy:

"Az eladó kijelenti, hogy az eladott ... per és teher mentes."

Ha így adod el már rögtön átverés. Ki kell fizetned teljesen a telefont mielőtt eladod.

2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
besétálsz a szolgáltatódhoz és megkérdezed,h lehetséges-e kifizetni egyben? a válasz vagy az lesz,h NEM, vagy csak jelentős plusz költség terhe mellett! de ha el is adod, a hűségnyilatkozat ott marad! azt meg felbontani... jó drága lesz!
2014. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, Isten őrizz hogy átverjek bárkit is.. nem ezért kérdeztem, csak hogy ilyenkor el lehet-e adni vagy sem. Érdeklődök a szolgáltatónál. T-mobile.
2014. jan. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!