Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP, Nexus 4 vagy...

Sony Xperia SP, Nexus 4 vagy Moto G?

Figyelt kérdés
telefont szeretnék venni kb. 60 - 70K körül. Ezeket nézegettem, már csak választani kell közülük. Mindegyikben jó a proci, GPU, kamera. Ti melyiket ajánljátok?

2014. jan. 18. 14:00
 1/6 anonim válasza:
sony azok most a legjobak
2014. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hülyesíg, mer a 3 közül a nexus 4 éri meg leginkább. amúgy jók a sony-k de az SP-nél azért több szempontból is jobb a nexus 4
2014. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nexus 4-ben 4 magos proci van ami lehet, hogy gyorsabb az SP-nél, de adtak hozzá egy 2100as akksit amivel kb. 3-4 óra netezés után lemerül. Nincs 4G. Az akksija li-polimer amit csak akkor lehet tölteni amikor fullra lemerült így az nem játszik, hogy 30%nál felrakod töltőre mert mész valahova és hogy kibírja. Egyedül sebességben jobb, de olyan elenyészően, hogy inkább xperia SP! ;)
2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és az SP egy napig bírja aktív netezéssel, kevés nettel két napig. ;)
2014. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xperia SP-m, péntek hajnali 6 óta megy, mostanra szombat 17:40 38%-on van. Pénteken suliidőbe folyamatos Wifi / mobilnet + játszottam is, itthon pedig szintén folyamatos Wifi kapcsolat. Brutál módon bírja az akksija.
2014. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hajnali 6-kor vettem le töltőről, 95%-on volt.
2014. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!