Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez azt jelenti, hogy csak...

Ez azt jelenti, hogy csak 30as számot hívhatok?

Figyelt kérdés

"100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre valamint hangposta lehallgatására belföldön"


[link]


tehát ezen felül ha mondjuk más szolgáltatói számot hívok az + pénz?


2014. jan. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a havi díjadat t-mobilosok felé használhatod el! ha mást hívsz akkor a kiszabott tarifát fizeted!
2014. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval fizetem ezt a majdnem 3000-et és ha pl 20ast hívok azt még + fizetem ezen felül?
2014. jan. 18. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kötöttél szerződést, hogy nem értetted mit írsz alá?

Igen, más szolgáltató felé menő hívás pénzbe kerül.

Sőt: ha 30-ast hívsz, az is kerülhet pénzbe, mert a szám hordózhatóság miatt nem biztos hogy T-s.

2014. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!


Ha teljesen ingyen szeretnél hívni minden szolgálatátót akkor nagyon rossz díjcsomagban gondolkozol! De az már teljesen más kérdés!

2014. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mi az h nem biztos h T-s? hogy pl külföldön van?

egyébként még nem vettem meg, nem kell itt leostobázni, csak tervezem, nzétem többet és ez nem volt teljesen egyértelmű, gondoltam megkérdezem ott, ahol ennek helye van...

2014. jan. 18. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem..

Korábban, ha szolgáltattót váltottál, odaveszett a telefonszámod is, ami a szolgáltatóhoz kötődött.

Ha kapcsolataid miatt fontos volt, hogy a régóta élő, bevezetett számod megmaradjon nem válthattál szolgáltatót úgy, hogy a számod megmaradjon és szolgáltató visszaélt ezzel.

Ma válthatsz szolgáltatót és 30-as is lehet vodás. És nem a 30-as számít, ha hivod, hanem hogy vodásat hívsz..

A külföldi T-s sincs az hívhatók között...

2014. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaaa értem... bár inkább az ingyen hívás miatt kell megmarad egy másik számom is amiről tudok telefonálni nem harmincasoknak, nem T-seknek... aki meg T-s a baráti körömben az meg szól, ha szolgáltatót vált, mert úgyis beszélünk róla, ha meg nem akkor azt a párszázat kibírom...
2014. jan. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!