Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A MALI 400MP melyik Adreno...

A MALI 400MP melyik Adreno típusú grafikus gyorsítóval egyezik meg erejét tekintve?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
205-nél erősebb, de a 220nál már gyengébb.
2014. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egyszerű kérdés, mert tök más technológián alapul és van amiben jobb, van amiben kevésbé, szerintem adreno @220 max vagy valamivel gyengébb. És manapság az adreno 220 sem számít jónak, az xperia s-ben alkalmazták, a malit pedig a galaxy s2-ben.
2014. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondták az Xperia P-re, hogy jobb, mint a HTC EVO 3D?


És az Xperia S-ben jobb processzor van, mint az EVO 3D-ben? (1.5 GHz MSM8260 VS 1.2 GHz MSM8660)

2014. jan. 18. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:

"De akkor miért mondták az Xperia P-re, hogy jobb, mint a HTC EVO 3D?"


Mert nem csak a hardveren múlik, hogy jó-e egy telefon, vagy nem.

Hardveresen lehet erősebb a HTC Evo 3D, de egy szörnyű telefon, hiba lenne megvenni.


Xperia S egyébként jobb mindkettőnél, hardveresen erősebb a HTC-nél és a P-nél (ugyanaz kb a két SoC, de az S az emelt órajel miatt valamivel gyorsabb), szoftveresen sokkal jobb a HTC-nál, és kb megegyező a P-vel (de az erősebb hardver miatt jobb a P-nél).

2014. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mi miatt szörnyű? Én nagyon szeretem, a Sense 3.6 szerintem eszméletlenül jó, adnak hozzá fizetős játékokat is, van kameragomb, jó a kijelző, jó a hardver, egyedül a hátlap nem tetszik (könnyen lejön).
2014. jan. 19. 08:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Azert mert keves embernek tetszik a sense, es rohejes araik vannak.
2014. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát én nem 200.000ért vettem nyilván. De amúgy miért? Iszonyat sok widget, rengeteg felhasználói fejlesztési lehetőség, kb. minden át van rajzolva, a Samsung meg még a menüt sem hajlandó átrajzolni...
2014. jan. 19. 11:16
 8/11 anonim ***** válasza:

De, sajnos a samsung átrajzolja ótvarra a menüt, meg az egész felülelet.

Nekem sem jön be a sense, annak mi köze hogy mennyi widget van?

A felület maga nem tetszik, gagyi szerintem.

2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"kb. minden át van rajzolva"


Ez a legnagyobb gond. A stock Androidnál nincs jobb szoftver, egy gyártó minél többet módosít rajta, annál rosszabb lesz.


"a Samsung meg még a menüt sem hajlandó átrajzolni..."


Előző is írta már, de én is írom, hogy de, átrajzolja. A TouchWiz vagy MotionWiz vagy akárhogy is írják minimum annyira módosítja az Android kinézetét, mint a Sense, az UI szinte egyetlen része sem hasonlít a stock Androidra.


"Iszonyat sok widget"


Hogy mi? Akármilyen szoftver megy a telefonodon, arra annyi widgetet raksz, amennyit akarsz.

Ha arra gondolsz, hogy "egyedi", HTC által készített widget van, akkor abból akad pár, de az órán kívül kb egyiket sem fogod használni.


"rengeteg felhasználói fejlesztési lehetőség"


Szimplán nem, erre többet nem is tudok írni.


Ja és Android 4.0 van csak rá, szóval olyan szinten akadozni fog, hogy első nap megbánod, hogy ezt a telefont vetted meg.

2014. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De már kb. több hete használom és piszok gyors, nagyon szeretem...
2014. jan. 19. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!