Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Huawei...

Sony Xperia SP vagy Huawei Ascend P6 játékok szempontjából?

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem, ha leginkább játszani szeretnék rajta, komolyabb játékokkak?

Úgy hallottam, hogy a huaweinél felléphetnek kompatibilitási problémák, textúra bugok, laggok.Viszont jobb a CPU-ja, mint az SP-jé.A válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 18. 17:05
1 2
 11/15 SylwerStone ***** válasza:

Sony

A Huawei sem rossz telefon, de a Sony odaveri.

2014. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. Ma volt lehetőségem kipróbálni mind 2 telefont és úgy gondolom hogy az SP jobban megérné, mint a P6. Az SP-ben csak az nem tetszik, hogy a kijelző TFT, de attól eltekintve nálam csillagos 5-ös (figyelembe vettem a hozzászólásokat is).De viszont most megadódot egy lehetőség, miszerint a Samung Galaxy S3-at is választhatnám, de néztem vidiket és teszteket, de még ezek után is SP-nél maradnék.Vélemények az S3-ról? Előre is köszönöm.
2014. jan. 24. 19:21
 13/15 anonim ***** válasza:
még mindig SP (kivéve , ha a samsung galaxy s3 a 2giga ramos verzió) akinek tetszik a samsung galaxy s3, az elég érdekes, mert sokak szerint gáz alakja van, és szidják is miatta a samsungot, hogy nincs normális formatervezőjük ?!
2014. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, az s3-nak az alakjával van a gond...én is úgy gondolom hogy SP.Köszönöm a válaszod.
2014. jan. 24. 21:02
 15/15 anonim válasza:

Gondolom már biztosan megvetted a telót. Melyiket és milyen?

Amúgy nekem is huawei ascend p6-om van imádom 3 hónapos, olyan mintha nekem tervezték volna, bár én nem játszok erős játékokkal sőt szinte semilyen játékkal.

DE már próbáltuk, a legjobb barátnőmnek Sp-je van és csalódott benne, lasabb mint az enyém és szaggat is. Ő is úgy vette hogy játszani milyen jólesz, jó is neki, de az enyém gyorsabb,meg nem szaggat. Szóval én a huaweit ajánlom. Amúgy a sonyk gyorsan tönkre mennek, a huaweim előtt sonym volt és hát meg váltás volt egy másik teló, kb 2 hónapig jó utána olyan gyorsan tönkre megy :/ csalódtam akkor benne. A barátnőm is csalódott a SP-ben.

2014. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!