Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék, a...

Új telefont szeretnék, a következövetkező lehetőségekre gondoltam: HTC One, iPhone 5c vagy Samsung Galaxy S4/S4 active. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Életem első smartphone-ja egy iPhone 3G volt, amit 5. osztályba kaptam ésnagyon szerettem, így kellemes emlékek fűznek hozzá. Most egy Samsung Galaxy s2 telefonom van, lassan 2 éve és váltani szeretnék. Kicsit meguntam az Androidot, a kezelőfelületet.Szeretnék iOS-ra váltani, de nem tudom ha megéri-e. Igazából az 5c-hez húz a szivem, de tudom gyengébb mint többi. Nem vagyok biztos magamban, de valahogy így álitottam fel magamban a rangsort: 1. iPhone 2. Htc 3. S4/ S4 active.

2014. jan. 18. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem megéri, ha nem vágyad a nagy kijelző, de én akkor inkább már iPhone 5-öt vennék a helyedben:)
2014. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tetszik az 5c design-ja, és picit keményebbnek tűnik, csak azért vonzódok az 5c-hez :)
2014. jan. 18. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszani szeretnél? Akkor 5C. Most lehet lepontozni meg bármi, de, egy Nexus 5-ön, 4 mag, 2Ghz felett ÉS SZAGGATNAK A JÁTÉKOK! Egy 5C-n meg nem. Optimalizálás? Tudod mit jelent? :) Nem a hardver számít. (nézd meg mi volt a PS2-be, mégis vitte a San Andreast)
2014. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iost szeretted,akkor nincs mirol beszelni : iphone . Ne a nyers szamokat nezd,ne a hardver erossget,a processzormagok szamat,a memoriat - mert ez csaloka .
2014. jan. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet iPhone lesz, mert szeretem az iOS-t és mint említettem első telefonom iPhone volt és szép emlékek kötnek hozzá: első játék, az iOS felfedezése aztán megjailbreakeltem és a határ a csillagos ég volt :D
2014. jan. 19. 07:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyetlen bajom az árral van. Az iPhone 5c 589 € körül forog, míg az s4 és a HTC 559 € és 539 € :/
2014. jan. 19. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de néz körül GSM boltokban, itthon Magyarországon egy rakás helyen van kb. 140 ezerért újonnan

[link]

2014. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erdélyben lakok, köszi a tippet :)
2014. jan. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!