Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia neo telefonon...

Sony xperia neo telefonon szeretném lefrissíteni/formázni a telót. Hogyan?

Figyelt kérdés
a tárhely miatt akarom leformázni. és ha lelehet akkor hogy tudom beállítani h memóriakártyára telepítsen + letöltsön alkalmazásokat. telo alapmemóriája 400Mb memóriakártya 8GB.

2014. jan. 18. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Nekem a megfogalmazással van bajom.

Mi az hogy lefrissíteni?

Magasabb verziójú BIOS-ról (2.0)alacsonyabb verzióra(1.5) frissíteni?

Magasabb verziójú Androidról (4.2) alacsonyabbra frissíteni(2.3)?

Így oké lenne a megnevezés.

De általában felfele szoktak verziószámban frissíteni , tehát a "felfrissíteni" szó a mérvadó

Angolul: UPgrade - felfrissíteni

Downgrade - lefrissíteni

2014. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a "lefirríteni" kifejezést úgy értettem h úrjahúzninelegyen semmijen app rajta.mert hiába állítom vissza gyáribeállításokra csak azokat törli amit én telepítettem.

de ezt kilehetne hagyni ha tudnám hogykell sd kártyára telepíteni és nem pedig telómemóriába.

2014. jan. 19. 18:03
 3/4 anonim válasza:

Miből gondoltad, hogy ha frissíted a telefonodon levő Androidot ,akkor a memóriakártyára fogja telepíteni az alkalmazásokat?

Egyik Android sem képes alapból erre a műveletre.

Még a mai új, 4.2-es Androiddal érkező telefonok amelyeknek 8-16-32 GB a belső tárhelyük, azok is mindd a belső tárhelyre telepítenek mindent.


A megoldás a telefon rootolása.

[link]


Majd ezután letöltöd az Play Áruházból a GL to SD nevű programot (ami csak rootolt telefonon működik) és azzal áthelyezheted a belső tárhelyre előzőleg letöltött játékok mappáit a cserélhető memóriakártyára


[link]

2014. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ zöld pacsi
2014. jan. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!