Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy Ace-ről, ha frissítve van az hardvere 4.1-re?

Figyelt kérdés

Nekem most egész jó lett, de kíváncsi vagyok hogy nektek milyen, ha frissítitek Jelly Bean-re...

Írjátok le, hogy mit gondoltok erről a telefonról :)



2014. jan. 18. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem hardver, hanem szoftver . xD . ahhoz, hogy "frissítsed" a hardverét elég komoly mérnöknek kellene lenned, hogy kicseréljed a benne lévő processzort,ramot,gpu vezérlő chipet xd . amúgy meg szutyok teló , pláne az ace(az ace 2 is gyenge)
2014. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elnézést, kijavítom: szoftver. nekem nagyon gyors lett, amióta frissítve van, és semmi bajom vele, pedig legalább 25 alkalmazás fut rajta.
2014. jan. 18. 20:15
 3/5 A kérdező kommentje:
ha már ez a véleményed, írd már le légyszíves, hogy miért "szutyok teló"
2014. jan. 18. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem (csak)a szoftvertöl lesz jó egy teló.A hardvere ennek meg egy öskövület,harmatgyenge ARMv6-os szutyok Adreno 200-as GPU-val(vagy valami Broadcom-os förmedvénnyel)Kijelzöje meg ocsmány pixeles TFT.Akkor is gyengének számítot amikor kijött nem még most.
2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
használj pár napig egy galaxy s3-s4est(már hogy maradjunk a kedvedért a samsungnál) és utána térj vissza az ace-re. elég keserű méz lenne a dolog utána az fix :)
2014. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!