Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon valaki megosztott...

Facebookon valaki megosztott valamit, és én rámentem. Egy barátom osztotta meg, de amikor rámentem bejött az oldal, egy csomó pucér nő, és a telefon letöltött valamit. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Namost.A telefonom nem engedi,hogy nem-márketes dolgokat telepítsenek rajta,és ráadásul sem a telepített dolgok között,sem az összes fájlok meg telepített dolgok között nem találom azt,amit letöltött.Akkor most mi van?

2014. jan. 18. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami vírus lehetett. Addig jó amíg nem teszed fel.

A letöltések között keresd!

2014. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törölte magától.


Én is voltam így régebben

2014. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
letöltések között nincs.nincs sehol.mindent megnéztem.most attól félek,nehogy a telefonon tárolt adatokat átküldje valahova..olyan lehet?
2014. jan. 18. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!