Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia p vagy samsung...

Worest kérdése:

Sony xperia p vagy samsung galaxy s2?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg tesztet, ès kérdést elolvastam, de nem tudok választani. A telefon leginkább játékra lenne használva.

Szerintetek?:s

Előre is köszönöm a válaszokat



2014. jan. 19. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
S2. Erősebb és nagyobb a kijelzője.
2014. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Sony párti vagyok most is az van csak S. A Samsungokat világ életemben gyűlöltem, de most azt kell mondjam, hogy S2-re szavazok mert a P-nek beépített akksija van, tehát ha beszarik akkor nem tudod csak szimplán kicserélni. Továbbá egy ismerősömnek is P-je van és nem szereti, nagyon sérülékeny a külseje mert fémes és ha véletlenül elejted akkor behorpad és csúnya. Az S2-nek tényleg nagyobb a kijelzője szóval ha játékra akarod használni akkor az jobb. Ja és vékonyabb is.
2014. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább egy xperia L
2014. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+1 S2
2014. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor S2 lesz.:)
2014. jan. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!