Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok max...

Milyen mobilt ajánlanátok max 130 ért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből én BlackBerry-t vagy iPhone-t vennék, a többi telefon nagyon ratyi szerintem. Jönnek majd itt az "ár/érték arány" megmondóemberek, de kuka az összes Andoridos meg Windows-os telefon. Hiába ilyen meg olyan szuper a hardver, ezek az OP rendszerek annyi fajta telefonnak próbálnak megfelelni hogy gyakorlatilag egyiken se működnek 100%-osan, nem tudják elérni a telefon maximális potenciálját:) És azért valljuk be, nem nagy megnyugvás hogy szemmel is tudom lapozni az oldalakat amiket olvasok ha közben naponta ötször fagy le a feloldóképernyőnél a Samsung S4 és elpattan az agyam több ízben hogy nem bírok egyet telefonálni...


A Börri meg az Apple azok optimalizálták a kis OP rendszerüket a saját telefonjaikra, és működnek is tökéletesen.


Ez nyilván a saját privát véleményem, nekem rossz tapasztalataim voltak bármilyen olyan telefonnal ami nem Börri volt vagy Apple. Más lehet hogy szerencsésebb volt, jobban járt vagy csak máshogy használta a telefonjait és neki bejöttek, nem tudom.

2014. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LG G2? :) szerintem jó telefon...Jó akksi,jó kamera....:))
2014. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem 130.000, olcsóbb sokkal, de Sony Xperia SP nem rossz telefon :)
2014. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 130-os max..

Megnéztem a sony SP-t hát szerintem a többihez képest nagyon jó! Arigato!

2014. jan. 19. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont nem szeretem az androidot, megnézek még egy iphone-t is.
2014. jan. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!