Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tilthatom le, hogy...

Hogyan tilthatom le, hogy egyes alkalmazások maguktól elinduljanak?

Figyelt kérdés

A mobilom állandóan 80-90%-on pörög, mert a facebook, a messenger, az e-mail (soha nem is használtam telefonon...), és egy rakás másik alkalmazás automatikusan indul. Akkor is, ha van net bekapcsolva, akkor is, ha nincs. Letöltöttem egy alkalmazást, ami mutatja mindig, hogy mi fut, és be is zárja, de azonnal újraindulnak. Ez gyors, de nem életcélom 20 másodpercenként bezárogatni olyan programokat, amiket meg se nyitok...

Az alkalmazásbeállításoknál töröltem már az alapértelmezett indítást, kényszerleállítottam, de akkor is elindul... Nincs olyan program, vagy beállítás, ami leállítja az ilyen programokat, és úgy is maradnak tőle?


2014. jan. 19. 14:49
 1/3 schumilex55 ***** válasza:
Rootlod és akkor vannak olyan appaok amik hibernálni tudják őket. Utána biztosan nem fognak elindulni.
2014. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen telefon? sony-nál pl. van lehetőség letiltásra root nélkül is.
2014. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a rootolás hogyan működik? Nem nagyon értek hozzá :$

Samsung S Advanceről van szó.

2014. jan. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!