Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meg éri Alcatel...

Szerintetek meg éri Alcatel idol x-et venni?

Figyelt kérdés
Jó telefonnak számít ?

2014. jan. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet jó, konkrétan ezt a typust nem ismerem, de nem éri meg alcatelt venni, akinek csak alcatelje volt, mind szidja (nekem is az van, de nem használom) ők a szegények csúcskategóriája, akinek nincs pénze 200ezres telefonra vesz egy látszólag ugyan olyat 100 ért (szegénységet itt relativ értelemben mondtam) Én nem vennék alcatelt, egyszer is elég volt benne csalódni, de ha normális véleményt szeretnél olvasni róla akkor ajánlom a mobilaréne.hu-t
2014. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SylwerStone ***** válasza:
Vegyél inkább egy Nexus 4-et. Az nagyon megéri az árát.
2014. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor melyik telefont éri meg még venni Max 100ezer ért? (részletre) függetlenül.
2014. jan. 19. 19:21
 4/4 SylwerStone ***** válasza:
Nexus 4, Lumia 925, Sony Xperia Z,
2014. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!