Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung telefonokról úgy általában?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl vannak árazva, és tejfölösfobozból készültek....
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdekes, ha belegondolok nem volt még samsungom sosem, de mégis valahgoy sajátomnak érzem, szerintem egy eléggé egyhangú egy kaptafára készült telefon az évek során kívülről alig változott, az újításaik nagyrészt néha feleslegesek, hatalmas fába vágják mindig a fejszéjüket, régen samsung szerelmese voltam, de mikor anno az S3 csúcskategóriás volt és kipróbáltam nem nyűgözött le... egyébként nem egy rossz telefon, talán tényleg kicsit túl van árazva, bár ez részletkérdés, viszont az alacsonyabb árkategóriájúak na azok eléggé gagyik, abból nem érdemes venni
2014. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy általában nagyon jók.Alsókategóriát nem érdemes tőlük venni.Minél fentebbi kategória annál jobb.Felsőkategóriás készülékeikkel nagyon meg vagyok elégedve.Jelenleg S4-em van;április óta van meg semmi panaszom nincs rá.Középkategóriában is találni jókat.
2014. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!