Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes most vennem iPhone...

Underwood kérdése:

Érdemes most vennem iPhone 5S-t vagy várjak 9 hónapot a következő iPhone megjelenéséig?

Figyelt kérdés
Szükségem volna egy okostelefonra, de úgy vettem észre, hogy papíron már utolérte az Apple-t több konkurens mobilt gyártó cég terméke is.Emiatt kicsit elbizonytalanodtam a nagyösszegű beruházást/vásárlást illetően.

#iPhone 5S #iphone megjelenés
2014. jan. 19. 17:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem várj még a következő iphone-ra mert annak valószínűleg nagyobb lesz a kijelzője és a felbontása.
2014. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
ha valamire szükséged van akkor gondolom nem várhat 9 hónapot a dolog, ha pedig mégis nicns rá szükséged... jó az 5S is de ha megváros a hatot az is jó lesz, de úgyis fog kijönni újabb és akkor már bánni fogod, hogy nem vártad meg a 6S-t... Haverom már 4 éve mondja, hogy Note-ot fog venni, most a 4et várja, hát várja mit bánom én, de ennek semmi értelme, okostelóra azért van szükség, hogy telefonáljunk és online legyünk akkor is ha nem vagyunk otthon, a büdös életbe nem fogja egy átlag user felhasználni azt a tudást teljes mértékben, amit egy csúcskategóriás készülék kínál neki, ha mégis neki rendkívül fontos a csúcskategória(fogalmam nicns mire lehet fontos a menpzésen kívül) akkor az nem a gyk-n fogja kérdezni, úgyhogy szerintem vedd meg az 5S-t és menpsködj a haveroknak, hogy neked van...
2014. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 r-chee96 ***** válasza:
Ha most kell, akkor szerintem vedd meg az 5S-t. Vagy vegyél használtan egy olcsóbbat és várd meg, amíg kijön az új. Akkorra lemegy az 5S-nek is az ára. De amúgy az 5S is nagyon jó telefon, szóval szerintem nem érdemes arra várni.
2014. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!