Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 hang hiba ....

RESET kérdése:

Samsung Galaxy S3 hang hiba . Pattog, serceg a hang az appoknál ki tudja mi ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettem egy új s3-at az eggyik szolgáltatónál.

semmi gond vele minden működik rajta és meg is vagyok vele elégedve , de problémával akkor találkoztam amikor feltelepítettem egy programot rá ( Fl studio mobile ) ez egy zeneszerkesztő program.

működik elindul addig nincs gond, de amikor csinálom vagy visszahallgatom a zenét akkor sercegést,pattogást akadozást hallok hozzáteszem ez a progi tableten tökéletesen sercegés nélkül megy.

először azt hidtem hogy a progit nem bírja a teló.

Másnap letöltöttem egy 5-6 mb-os appot valami ( My Piano ) Ennél is tapasztaltam a sercegést, pattogást



2014. jan. 19. 18:00
 1/4 N3xT válasza:

Szia!


Ugyan ez a problémám, eleinte csak egy-két appnál mikor hang szólt volna, csak sercegett, recsegett a hangszóró. Most már ott tart a dolog hogy elég gyakran mikor betölt valamit a telefon, elindítok egy appot, vagy csak hívnak, zenét hallgatok, akkor is össze-vissza serceg meg recseg. Pl.: hívnak, 1-2 másodperc után elakad a zene, helyette pedig csak akadozó sercegés(hangos) hallatszódik , elég irritáló, főleg hogy mostanság egyre többet csinálja.

Eleinte mikor elkezdődött külföldi fórumokon azt olvastam, hogy a hangprocesszor integrálva van a prociba és ott valami interferencia következtében lesz ez vagy ilyesmi, a lényeg hogy bezavar valami és az a valami hardveres eredetű. Azóta is keresem a megoldást, hátha, eddig nem sok sikerrel, ha valamit találok azonnal jelzek! Kérlek tedd te is ezt felém ha tudod :)


Üdv!

2014. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 N3xT válasza:
Azt figyeltem meg, hogy a rendszer hang felhangosításával szinte minden nyomkodásra recseg, ha leveszem a rendszer hangot nullára akkor semmi. Eddig legalábbis..
2014. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 N3xT válasza:
Raktam rá Revolution HD ROM-ot, eddig minden pöpec! Rendszerhand maxon, mégse serceg.
2014. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 N3xT válasza:
ugyan úgy csinálja... hardveres lesz a probléma tuti.. sajnos ez van..
2014. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!