Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy bizonyos...

Hogyan lehet egy bizonyos számról jövő hívásokat leblokkolni - Nokia lumia 520-as telefonon?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szólgáltatónál kell kérni, az a legtisztább.

Ilyenkor mikor arról a számról felhívnak egy kedves női hang azt mondja: 'A hívott fél kérésére a hívott szám nem kapcsolható!'

2014. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre van beépített funkció a telefonodban is: beállítások - hívás+SMS szűrő -> bekapcsolod, majd a hívásnaplóban hosszan nyomsz a nem kívánatos számon, és letiltod. Ennyi.
2014. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szolgáltató nem tudja tiltani. Nem tudom honnan vetted ezt az idiótaságot.
2014. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a beállítások menüpontban nem találtam olyan funkciót, amire az egyik előző kommentben utaltak.


Esetleg tudnátok ajánlani olyan megbízható, letölthető alkalmazást, amivel ezt meglehetne oldani?

2014. jan. 20. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Már pedig ez minden Lumia telefonon rajta van - alulról a második menüpont a beállításokon belül. Fent van az Amber frissítés a telefonodon? (beállítások - extrák+infó menüpontban tudod megnézni)
2014. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az extrák+infó megvan és ott nem látok semmi Amber elnevezést. :S Ezt hogyan lehet elérni, alkalmazásként kell letölteni?
2014. jan. 20. 11:15
 7/10 A kérdező kommentje:
A telefonfrissítés menüpontot már megnéztem, de azt írja, hogy naprakész a telefon.
2014. jan. 20. 11:28
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen az oldalon már megnézem, hogy elvileg a Nokia lumia 520 - Magyarországon és az én szolgáltatómnál elérhető az Amber frissítés, de akkor miért nem frissíti?

2014. jan. 20. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha wifi kapcsolaton keresztül a beállítások - telefonfrissítés menüpontban rányomtál a "frissítések keresésére", és nem csinált semmit, akkor érdemes vagy a szolgáltatónál, vagy egy Nokia Care-ben frissíttetni, de az adatvesztéssel járna, ellenben ha magától megtalálja, akkor nem. Nem értem, hogy miért nem sikerül, pedig már egy újabb szoftverfrissítés van kiszórásban (Lumia Black).
2014. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most sikerült!!! :)


Az volt a baj, hogy a kezdő képernyőn az áruháznál volt 21 frissítés amit nem telepítettem és most ezt is megtettem!

Így már felkerült az Amber és letudtam blokkolni a számot! :)


Köszi szépen a tippet! :)

2014. jan. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!