Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérie droidról, wp-re váltani?

Jeffreybboy kérdése:

Megérie droidról, wp-re váltani?

Figyelt kérdés
Lumia 1020-al szemezek kamera miatt, csak félek rendszer váltástól mert 3 éve droidozok, viszont a lumia hozza azt a szintet kamerában amit már régóta várok.

2014. jan. 20. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél 520-at, ha ki akarod próbálni akkor menj be az egyik boltba ahol ki lehet próbálni
2014. jan. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
koplekt gepeket ver akor te hulye vagy vay csak siman nagyon szar gepeket latal amiket ver mert jo gepekrol kene beszelj nem az ilyen regi szarokrol meg szep hgy jobb az android ha stabilitast akarsz akr kel tudni kzelni az androidot es nem a baromsagot magyarazni hgy igy meg ugy szarabb mert nagyon elorebb alnak es ez teny csomo elonyuk van a wp el szemben es a note 3 at meik veri mondjad mar es mindig is sokal tobb jatek lesz androidra meg aplikacio amit nem ersz el androidal akkor mar vegyel egy laptopot es azon csinalhatsz amit akarsz es hordozhatod ha kel mutatok en neked ojan laptopokat amit a legtoben kozuletek meg nem latatok e azok verik rendesen a pc ket es nem ezeket a szar modeleket
2014. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló a tökéletes példa miért ne vegyél androidos telefont. Vagy Windows Phone-t vegyél, vagy iPhone-t, de én személy szerint jobban szeretem a wp-t
2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SylwerStone ***** válasza:

12#

Ez aztán szép megnyilvánulás volt. A helyesírásról ne is beszéljünk.

Szánalmas vagy ;)

És ne próbáld arra fogni, hogy mobilról írsz, mert én is. Hány hibát találsz az én mondataimban?

2014. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SylwerStone ***** válasza:

Kimarad, hogy szerintem a kérdező pont nem szg-re gondolt, hanem fényképezőgépre

De fröcsögj még nyugodtan ;)

2014. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Micsoda hülye :)
2014. jan. 23. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!