Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglalja a helyet?

Mi foglalja a helyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hoztak hozzám egy nokia c5-00-át. Memória hiány problémákkal.Próbáltam újra telepíteni a rendszert de nem ment. File kezelőbe amit csak tudtam kitöröltem cak pakk és így sikerült a rendszert újra rakni. De a memória még mindig tele van a teló.Próbáltam a gyári beállításokat is alapra rakni.Illetve alapra is raktam de még így is tele van a memória.Mindösszesen 14mb szabad hely van rajta.Néztem a file kezelőben is és az other mappába nincs semmi de mégis majdnem 300mb-ot ír rá. Szerintetek mit tudnék vele csinálni. Symbianhoz nem vagyok egy nagy mester mert androidot használok.Valakinek valami ötlet?
2014. jan. 20. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!