Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik jól az NFC...

Miért nem működik jól az NFC a telefonomban?

Figyelt kérdés
Nekem sony Xperia solám van, barátomnak SGS4 amikor én küldök képet simán átmegy, ha Ő akkor meg az enyém megnyitja a google playt és kiírja hogy az alkalmazás nem található. Próbáltam galaxy s3 mal és galaxy fame-el, de ugyan ez van.

#Sony #Galaxy #Sola #.Xperia #.NFC
2014. jan. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsung telefonok S-Beamet is tudnak használni, amelyik Samsung-exkluzív feature. Lehet ezt keresi a te telefonodon is... Nem tudom, ki lehet-e kapcsolni (az ő telefonján), egy próbát megérhet.
2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az S-beam az nem a sima android-beam más néven?
2014. jan. 20. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. S-Beam Wi-Fi-t (pontosabban Wi-Fi Directet) használ fájl küldéshez, míg Android Beam Bluetooth-t. Annyiban megegyeznek, hogy mindkettő NFC-t használ a kapcsolat kiépítéséhez.
2014. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2014. jan. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!