Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia belle telefonokra lehet...

Nellnell kérdése:

Nokia belle telefonokra lehet valahogyan windows-t tenni? Vagy valami hasonló ügyködés?

Figyelt kérdés

Nemrég eldobtam az andoridot, mert mindig behülyült mintha taszítottam volna őket, ezért váltottam nokiára, viszont ez semmilyen és unalmas. Esetleg rá lehet telepíteni valahogy androidot vagy windows8-at?

Frissíteni már frissítettem, de semmi nem változott rajta.

(Nokia c7 simbyan belle)


2014. jan. 20. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És valami bevált telefon amire van sok alkalmazás és nem hülyül be? Tapasztalat?
2014. jan. 20. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
iPhone. illetve azok is behülyülnek néha. Meg a Windows Phone is. Ha szerencsétlen vagy, akkor valószínűleg sosem találsz ilyen telefont.
2014. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak használni kell tudni.
2014. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek pl. úgy behülyül, hogy normál használatnál pl. érzéketlen lesz a kijelző, vagy csak simán téglásodik, az bizony a telkó hibája.
2014. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Téglásodik"

Olyan nincs, azt szoftveres beavatkozással lehet csak elérni.

Az meg hogy nem jó az érintő, az ELROMLIK, nem behülyül.

2014. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát valahogy régen nem az volt természetes, hogy a telefon 1 hónap után szétbszódik, csak mert simán szarul rakták össze, aztán több időt tölt a kezedben mint a szervízben.
2014. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Akkor vedd szépen elő a régi ericcsonokat, siemenseket, nokiákat, és használd azokat, engem meg ne fárassz hülyeséggel.

2014. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te tényleg helyből ilyen hülye vagy?

Gondolj bele, van 100000 sony sp tulajdonos, példaként.

Abból idejön 10db, hogy problémája van, oké.

De a maradék 99990 nem fogja beírni hogy ma sem volt semmi gondom a telefonommal, sziasztok...

Gondolkodni fáj?

2014. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!