Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0.4 vélemény?

Android 4. 0.4 vélemény?

Figyelt kérdés
van egy tze grand x in telefonom, amin ez a fajta android o.s van, és nagyon nem vagyok vele meg elégedve, nagyon rossz rajta a hálózat, és a telefonos beszélgetések rendszeresen megszakadnak, vittem már szervízbe garanciával, volt hogy frissitették (ugyanerre a 4.0.4-re), volt hogy új készüléket adtak, de a probléma nem oldódott meg. egyik ismerősömnek van egy másmilyen fajta telefonja amin szintén ez az o.s van, és neki is ez a problémája. mivel lehet a gond ? ha frissiteném a telefont mondjuk 4.1, vagy 4.2- re akkor meg oldódhatna a problémám ? a processzora elbírná tutira, 1.6gHZ . valaki csinált már ilyent ?

2014. jan. 20. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhoz főzött rom kő . amúgy meg, nem a rendszer hibája, hanem a gyártóé, ha nem bírják normálisan megcsinálni rá a rendszert
2014. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az ICS hibája, annak nincs nagyon semmi ilyesmi hibája.

Szimplán a ZTE elb**zta a szoftvert, vagy hardveresen van valami gond vele.


Jelly Bean-t nem nagyon fogsz tudni rárakni, mert nincs rá JB ROM. Egy custom romot találtam most csak rá, ami a gyárinak egy kicsit átdolgozott változata, lehet itt is megmaradnak azok a problémák, de egy próbát megér:

[link]

2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem egy kicsivel több custom rom van rá, meg a mobilarénás fórumot érdemes olvasgatni: [link]
2014. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, milyen zte-ről beszélsz?

A kedves kérdezőnek tze telefonja van :D

2014. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bazeg XD +1 4. válaszoló
2014. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!