Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az ok amiért nem...

Mi lehet az ok amiért nem tudom felhívni a számot?

Figyelt kérdés
Próbáltam hívni egy emelt díjas telefonszámot ami így néz ki:0690xxxxxx ugye 6 számjegy, erre persze Vodafone válasza "A hívott szám nem megfelelő". Ha jól emlékszem már régebben fel tudtam hívni a számot (már nem vagyok biztos benne) de most nem tudok rájönni mit tudnék csinálni. Az emelt díjas sms-ek és hívások blokkolása ki van kapcsolva mégsem hajlandó működni. Örülnék ha valaki tudna segíteni. Pár nap múlva lejár az egyik telefonomon lévő pénz, is mivel nem szeretnék már rá tölteni inkább elkölteném neten, de így nehéz lesz.

2014. jan. 20. 20:20
 1/2 anonim válasza:

Talán mert 7 számjegy van utána ?! XDDD ... pl : 06304074415 szerintem ez 7...

Üdv

2014. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig reménykedem hogy ha kérdezek valami véletlenül valami értelmes választ kapok...de megint mi van helyette...
2014. jan. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!