Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok játékokat...

Ragojani kérdése:

Miért nem tudok játékokat futtatni samsung galaxy s4es androidos telefonom memóriakártyájáról?

Figyelt kérdés
Letöltöm a apk kiterjesztésű játék telepítőfájlokat a hozzájuk tartozó obb fájlokkal. Bemásolom őket az android mappán belül az obb mappába, ahogy azt kell. A játék telepítése sikeres de indulásnál kifagy. Nyilván nem találja az obb fájlt a memóriakártyán mivel ha ugyan ezt a telefon belső memójába másolom akkor minden fajin és fut a játék.

2014. jan. 21. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert például a folder mount nevű appal át kell rakni a kártyára.
2014. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találná, akkor csak simán letöltené őket. Valami gebasz van a mem.kártyával szerintem. Nem szokott más furcsa dolgot produkálni? :)
2014. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de tuti nem ez a baj mert nem is tudna hozza letolteni semmit mivel az altalam emlitett jatekok "mashonnan" valok igy nem tudna hozza adatokat letolteni.
2014. jan. 28. 00:28
 4/5 A kérdező kommentje:
A folder mount nevu program root jogokat ker de en nem szeretnem rootolni a telomat. Rootolas nelkul egyaltalan nem oldhato meg alkalazasok memoriakartyarol valo futtatasa?
2014. jan. 28. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Elhiheted, hogy én sem a Google Play-ről vettem a GPS programom...

Próbálj meg áthelyezni programot alkalmazás kezelőből. Tök mind1, hogy mit. Ha sikerült próbáld elindítani.

Mellesleg, ez csak akkor igaz, ha az OBB fájlokkal van gondja.

Esetleg próbáld ki másik mem.kártyával. Attól, hogy 10-15 HUF, még lehet rossz :)

2014. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!