Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a ZTE Arizon a mobiltel...

Milyen a ZTE Arizon a mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A telefonom nagyon pocsék és szeretnék venni egy újjat. Mit tudtok róla mondani? Akár személyes tapasztalat is jöhet. A válaszokat előre is köszi!

2014. jan. 21. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez is egy nagyon pocsék telefon.
2014. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Nekem volt egy ZTE Arizonám,nem ajánlanám semmi esetre sem.

Én kb 2 ezer Forintért jutottam hozzá,már az első héten akadtak problémák,mégpedig: A rádió nekem az android rendszer összeomlásához vezetett újra kellett rakni,aztán megint beleestem abba a hibába megint újra kellet rakni aztán lemondtam a rádiózásról.

Hardwer ügyileg is gyengén muzsikál, egy 500MHz es Arm11-es processzor pörög,gpu-ról ne is álmodjunk és a 256 mb ram épp elegendő arra hogy eldöcögjön rajta a 2.2-es Android. Aktív használat esetén befagy (pl: zenehallgatás) kikapcsol. Játékok (sóhaj) hát a szókereső rendesen fut de már a Pou eggyes minijátékai is laggolnak..

Én első okostelefonnak sem ajánlanám esetleg egy Galaxy mini vagy Pocket Neo..

2014. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most cserélem le :)

Az első okostelefonom volt, ami problémát mondanék: 2.3-as kijelző (nekem már kicsi), első kamera hiánya, vaku/fotófény hiány.

Nekem nem fagyott le/kapcsolt ki zenehallgatáskor, pou-t is vitte, bár komolyabb játékok mint a subway surf már nem mennek el rajta. 3G és Wi-Fi is jó volt az enyémen és ami tuti, hogy egy pocket neonál jobb képeket csinál.

Szerintem egy android frissítéssel még jó lenne egy ideig (így szerintem megpróbálom eladni ha sikerülne)

Jah és két év alatt össz-vissz a csatlakozóját cseréltem ki, mert csak egy bizonyos pozícióban töltött, de ez is csak azért volt mert kilazult. Szóval a sok fújjolás ellenére annyira nem sz@r és nem forrósodik fél óra használat után.

Attól függ milyen telóra vágysz/vágytál. Ha telefonálni és facebookozni, alap játékokkal játszani, időjárást nézni, runkeepert használni, zenét hallgatni jó ez használtan ilyen 5-8 ezer.

2014. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!