Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikor lesz "...

Szerintetek mikor lesz " teljes képernyős" telefon?

Figyelt kérdés

Persze a tetejére kell hely az alőlapi kamerának, meg a hangszórónak, de oda max 1 cm elég, viszont sok telefonnál már nicns fizikai gomb elől, miért nem csinálják meg teljes képernyősre? Persze ezt úgy értve, hogy van egy minimumális keret 1-2mm

Szerintetek ez azért van, mert a gyártók nem akarják, vagy mert nem tudják megcsinálni még?


2014. jan. 21. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert kényelmetlen lenne használni. Nem tudnád úgy megfogni hogy nem érj a kijelzőhöz.
2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, ti hogy vagtok vele, de az én telefonom simán megfogható úgy, hogy csak az oldalát fogom... bár csak négy colos, de ha ki lenne tolva teljes képernyőre akkor tuti lenne vagy 4.5
2014. jan. 21. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, hozzá érnél.

Illetve egy minimális keret elkerülhetetlen bárhogy is legyen, de egy teljes képernyős telefonnál egy leejtés elég is lenne hogy betörjön az érintő.

2014. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is írtam, hogy egy minimuális kerettel, mert azért anélkül eléggé fura és csúnya is talán... csak ugye ha továbbra is növelni szeretnék a telefonok kijelzőjének méretét nem lehet más úgy, mint hogy a keretből faragnak le, mert 5col felett (még az öt is) elég furán mutat egy telefon
2014. jan. 21. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
5" felett már keretnélkül is hülyén mutat egy telefon.
2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!