Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnét tudom meg, hogy egy...

Honnét tudom meg, hogy egy telefon feltöltő kártyás konstrukcióban vett, vagy havidíjasban?

Figyelt kérdés
Vettem kéztől egy telefont (Nokia Lumia 520), de semmi papírt nem kaptam róla. Elméletileg feltöltő kártyás konstrukcióban lett véve, domino 5 sim kártya van hozzá. Az ára nem volt sokkal alacsonyabb mint a boltié, ezért nem is gyanakodnék arra, hogy gond lenne, de jó lenne tudni, hogy ha még is gond van, akkor zárolhatják -e a telefont valami oknál fogva? Pl. az eredeti vásárló kérésére.

2014. jan. 21. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor fogsz rájönni,ha azt fogja majd egyszer csak kiírni,hogy nincs szolgáltatás. Kideríteni nem lehet, csak ha esetleg van ismerős a szolgáltatónál.
2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2014. jan. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!