Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x8 ujra telepitése...

Sony x8 ujra telepitése mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Hát úgy történt a dolog ,hogy haverom felakarta törni a kódomat telefonon (minta) és nem sikerült neki elrontotta az email címet meg nem tudtam amit utána kért igy ujra akartam telepíteni mivel mikor újra indítom a telefont kiadd egy kis beállítás lapot , és azon voltak olyanok ,hogy rebot system meg formatale system (nem tudom ,h kell leírni) az utóbbira rámentem és mikor ujra indult több mint fél oráig csak azt írta ,hogy Sony Ericson többször szétszedtem már és újra bekapcsoltam de ezzel a Sony Ericson szövegel találkoztam. Mi a teendő?

#telefon #Sony #telepités.minta
2014. jan. 21. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Seussal gyári romot rakj fel, és többet ne nyúlj a telefonhoz.
2014. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted kérlek az én nyelvemen köszi!:S
2014. jan. 21. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyitod a google nevű keresőt.

Beírod: Sony ericcson update service download.

legelső találatra rákattintasz, letöltöd, felrakod, elindítod, a többit a program csinálja/írja.

2014. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!