Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűnt a tárhelyem?

Hova tűnt a tárhelyem?

Figyelt kérdés
A telefonomon (LG G2) összesen lehet 10.6 gmGB-om. Ebből én lefoglalok 7.9-et, de a telefonom azt mutatja, hogy már csak 1 giga szabad helyem van. Tehát több mint 1.5 giga helyet valami lefoglal, amit én nem látom, vagy úgy észleli a telefon mintha lefoglalná azt valami. Mi lehet a probléma?

2014. jan. 21. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg clean masteral? Vagy ne légy zsugori és vegyél bele kártyát.
2014. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tényleg értékelem, hogy válaszoltál, de komolyan rögtön le kell írni az embert? Ha legalább alapja lenne amit mondasz, de nincs. Ugyanis az lg g2 nem bővíthető, ha tudnék bele tenni, tennék memóriakártyát. De az is lehetne, hogy csak az anyagi helyzetem nem engedi meg (jelen esetben ez hülyeség, tekintve hogy egy csúcskészülékről beszélünk). Szóval máskor gondolkodhatnál, mielőtt a meggondolatlanságod miatt hülye helyzetbe hozod magad (mert ez bizony az). Ha meg unatkozol, nem muszáj itt válaszolnod.
2014. jan. 21. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Na látod ebben igazad van hogy nem olvastam utána,de én úgy gondoltam hogy egy high end telóban lehet memóriát bővíteni,de ebben úgy,látszik nem.
2014. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, elvárná az ember, dehát sajnos egy pár gyártó nem így gondolja. Ott az iPhone, a Nexus készülékek, G2, stb.
2014. jan. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!