Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi a jobb? egy...

Szerintetek mi a jobb? egy IPHONE, vagy egy LUMIA?

Figyelt kérdés

nagyon fontos lenne a gyors döntés!!!

Szerintetek mi a a jobb választás? Vennem egy zsír új Lumia 925-öt, vagy vennem egy 2 éve használt, de jó állapotban lévő, Iphone 4s-t??? közel egy árban vannak. csak az iphone-tól félek mert használt.... és ez nem szimpi és ismeretlen veszélyeket rejthet magában ami csak később derül ki ( és nincs hova vinnem garanciálisan), viszont megbízható a rendszer és nyújtja ami kell.

Na most LUMIA teljesen új, de a windows-nak nagyon nagy hiányosságai vanna, és óriási a lemaradása az iOS-hez képest. MIT MONDTOK,???



2014. jan. 21. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ebből, akkor lumia 925, jobb kamera, és új. Nekem is 2 éves iphoneom van, de használtan sose venném. Főleg nem magyartól, akik védőtoknél használják. Leglábbis a legtöbb.


Barátnőmnek lumia 820 vettem karira. Teljesen elégedett.

Ha játszani akarsz, akkor tabletet vegyél.

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) én sem akarom használtan. csupán az szól a Lumia ellen, hogy most is ilyen op. rendszert használok, és a viber valami tragikus. és hogy a router mellett ülve is 2-3 perc míg egy fotoót elküldök facebook-on, pláne ha többet akarok. arról nem is beszélve hogy hangüzenetet sem tudok küldeni. és az is hiányzik, hogy netről letöltsek valamit telóra.
2014. jan. 21. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nos igen, 4S-ek/5-ösöknél előfordul elég gyakorta iOS7 óta, hogy az akksi hülyén viselkedik. nem oldja meg más, csak az akksi csere. én így vettem meg egy sráctól, már használom 2 hónapja, és tényleg semmi gond nincs vele, adott is az akksicseréről számlát, stb. de sajnos ez a ritka, előző iPhone 4-emet sikerült úgy megvenni, hogy később derült ki 1-2 rejtett dolog, persze nem voltak zavaróak, kihúztam vele 2 évet, de mégsem volt 100%-os.
2014. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebből én a Lumiát választanám.

Ha egy 5-ös lenne, akkor viszont már azt.

Azt neked kell tudni, hogy a wp korlátozásaival együtt tudsz-e élni.

A 2 éves 4s meg már kissé kockázatos.

A wifi szokott bennük tönkre menni (bár lehet, hogy ez inkább a 4-re jellemző) meg a home gomb. Más probléma nem nagyon van velük, legfeljebb még az akku. De azt is ki lehet cserélni pár perc alatt csak kell egy újat venni.

2014. jan. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah igaz, még a wifi is.
2014. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz szépen :)
2014. jan. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!