Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-re honnan szedjek...

Iphone 4S-re honnan szedjek le vírusirtót és whatsappot Apple ID nélkül?

Figyelt kérdés

Valamiért nem működik az Apple Id.. Próbáltam a sajátommat és egy barátoméval is, de azt írja ki, hogy ellenőrizni kell az adatokat, és kéri a bankszámlaszámomat meg a kódomat. Azt pedig nem fogom megadni.

Egyáltalán szükséges apple-ra vírusirtó? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem, mert ez "nem csicska android meg microsoft". Én sajnos laikus vagyok a témában.


2014. jan. 21. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos itt okosabb a telefon...
2014. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PIN-kódot biztosan nem kér az Apple, a bankkártyád CVC-je lesz az, más kérdés, hogy lényegen nem változtat: internetes vásárláshoz kell. Ha megadod neki, ideiglenesen lefoglal 2 euro körüli összeget (későbbiekben fel lesz oldva, tehát nem vonják le ténylegesen), amelynek célja, hogy ellenőrizze: tényleg lehet-e az adott kártyával vásárolni.


"Én sajnos laikus vagyok a témában."

Nyugodj meg, ismerősöd is az:) Vírusirtóra egyik platformon sincs szükség, Androidon vannak ugyan kártékony szoftverek, de ezt te a végfelhasználó telepíti (és ekkor ki is írja, hogy melyik alkalmazás mihez fér hozzá - nyilván ha egy játék a telefonkönyvedet vagy az üzeneteidet akarja böngészni, elküldöd melegebb éghajlatra), iOS-en illetve Windows Phone-on pedig a két fejlesztő ellenőrzi, mi kerül be a boltba. Tehát röviden: nincs szükség vírusirtóra iOS-en.

2014. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsőnek: életem első okostelefonja, és 2 napja van nálam, ne haragudj, hogy még okosabb a telefon.


másodiknak: köszönöm. Apple ID nélkül le tudok valahonnan tölteni alkalmazásokat?

2014. jan. 21. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha jailbreakeled, és levadászol a netről, de ezt nem ajánlanám. Elvileg nem kér bankkártyát, ha ingyenes alkalmazás letöltésekor regisztrálsz, ekkor a "none" opció is elérhető.
2014. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, hát ez a fura, hogy free alkalmazást töltök le, és nincs ott a none...:/
2014. jan. 21. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

És most regisztrálsz? Elvileg akkor kéne csak ott lennie. Most rákeresve, ezt találtam (kommentek alapján ma is aktuális, de egy próbát megér):

[link]

2014. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, gépről regisztráltam, és ott nem kérdezte. De akkor regelek Iphoneról, és hátha akkor kérdezi.
2014. jan. 22. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz megadni semmilyen bankkártya adatot, akkor ne legyél bejelentkezve az Apple ID-be, és menj rá az AppStore-ban egy INGYENES játéknál a telepítésre, és a felugró ablaknál menj a regisztrációra, ilyenkor a fizetés módjánál a None is ott lesz választható lehetőségként.
2014. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!