Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki függetlenített Galaxy...

Valaki függetlenített Galaxy S3-mat mostanság? Hogyan?

Figyelt kérdés
Tmobilos telefonom van kb fél éves és külföldre fogok menni huzamossab időre tehát lesz egy kinti sim kártyám na most ugye ehhez függetleniteni kell. Mindeki összevissza beszél hogy nem is lehetséges.. Én meg annyira nem értek hozzá.. (T mobil meg feltételhez szabta hogy ők függetlentség ki tehát a 2 éves hűségidő lejárta után lehet csak ami persze engem nem érint. - 20.000ft- ért)

2014. jan. 21. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész egy jobb GSM-be (tehát nem ilyen Blaha aluljáró), és pár ezerért megcsinálják neked még aznap.
2014. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ezt a google playes alkalmazást láttam erről valamit tapasztalatotok van?
2014. jan. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!