Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vibrál a telefonom...

Miért vibrál a telefonom kijelzője?

Figyelt kérdés
Tegnap este még nem vibrált. Már 30 perce a reggeli ébredésemnek, de kicsit idegesítő és aggodalommam tölt el, hogy történt az éjjel valami baja?
2014. jan. 22. 05:15
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Mi vibrál? A háttérfény vagy az lcd?
2014. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott oldalt villog/vibrál mind a 4 oldalt egy sávban.
2014. jan. 22. 09:33
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Képes vagy megkülönböztetni, hogy a háttérvilágítás, vagy az lcd vibrál?

Mindegy, vidd szervizbe, nem bántásból, de ezt te házilag nem fogod megoldani.

2014. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem. A ruhaszárítós mosogép nem szárította ki rendesen a farmert (amit este kómás fejjel nem vettem észre) én meg arra raktam rá a telefont, ráadásul kijelzővel lefelé. És egy kicsit beázott, de szétszedtem, szárítottam pár órát, és most hibátlanul működik.

Köszi amúgy.

2014. jan. 22. 15:24
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Hát az mázli. Már azt hittem a háttérvilágítás ledek feszültségvezérlője xart be.

Hát igen, a nedvesség csúnya dolgokat tud tenni. Régi X8-asom helyettem billentyűzött meg lépkedett a menüben, pedig csak zsebpárát kapott.

2014. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!