Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 990emet szeretném...

Alcatel ot 990emet szeretném kicsit feturbózni frissittetni de mivel én nem értek hozzá szervízbe vinném. Mit tudnak vele csinálni illetve mennyiért kb?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá és nem is akarok vele foglalkozni ezért gondoltam beviszem egy üzletbe. Garancia már ugysincs. Kevés a hely benne igazábol alig tudom kihasználni emiatt a telefont. Összvissz a facet meg az opera minit használom ja meg van egy női programom deaz is csak azért mert kismama Vagyok. Jo lenne rá egy két játék elütni az időt illetve amiket töröltem valahogy mindig előbukkannak. Ja meg youtubeot hasznalom. Kérdésem hogy mit fog csinalni a szaki vele,elfognak tünni az eddigi dolgaim illetve mennyit kérhet el ezért? Tuti látni fogja hogy nemértek hozzá igy lehet lehúzna. Köszi előre is.

2014. jan. 22. 14:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!