Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló! Mit tegyek ha a telefono...

Heló! Mit tegyek ha a telefonom bekapcsoló gombja egy apró érintésre (pl. szelíden ráhelyezem az ujjamat) működésbe lép? Egy szervíz erre megoldás vagy van más lehetőség is? Galaxy Minim van

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, mivel valószínűleg szét kellene szedni a javításhoz, legjobban akkor jársz ha beviszed a szervízbe.
2014. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyibe fájna egy ilyen szervízelés?
2014. jan. 22. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Passz, de nem garanciás?
2014. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A garancia már vagy 2 éve lejárt.
2014. jan. 22. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha érzel hozzá némi affinitást és van is hozzá szerszámod, akkor megpróbálhatod szétbontani egy kicsit, bár nem biztos, hogy egyszerű. Mert szerintem itt csak a gombnak van valamilyen mechanikus baja. Youtube-on szoktak lenni intrukciós videók, hogy a különböző telefonokat hogyan kell szétszedni, talán erre is van.
2014. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam de attól tartok, hogy esetleg valamit elrontok és akkor kampeca.
2014. jan. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!