Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arra vagyok kiváncsi hogy azt...

Uzumatyi kérdése:

Arra vagyok kiváncsi hogy azt hogy csinálják meg sokan hogy a vacakabb telefonokon működnek a jobb 3D-és játékok?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Ace s5830i-m,és nem értem miért csinálja azt ha egy játékra a Google play azt írja kompatibilis,hogy elindítom majd kényszerbezárást csinál,meg azt sem hogy hogy csinálják meg pl Oroszok hogy a komolyabb játékok mennek rajta? Root-olva volt,de nem lett jobb,és ez mitől függ hogy működik e az alkalmazás?

2014. jan. 22. 16:00
 1/3 menta34 ***** válasza:
Lehet, hogy amiről te azt hiszed "vacakabb" az mégsem "vacakabb"...
2014. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saavedro ***** válasza:
Mert azoknak a játékoknak lebutítják a grafikáját és Armv6-os processzorra optimalizálják.
2014. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt vágom,de egy Ace-en hogy fut egy olyan játék amit eddig nem tudtam megcsinálni :) AM köszi,de a kényszerbezárást minek csinálja ha a játék kompatibilis :"D ? :D
2014. jan. 24. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!