Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei Ascend G740 okostelefonról?

Figyelt kérdés

itt a link :

[link]


Vélemények illetve tapasztalatokat szeretnék szerezni erről a telefonról. Az probléma, ha csak Dual Core processzor van benne, illetve müködnének rajta az élő háttérképek és a következő játékok Subway Surfers, Farming Simulator 2014, stb.



2014. jan. 22. 16:58
 1/2 anonim válasza:

Nos. Nekem 1 magos procival van egy nagyon minimális lagg a Subway Surfers-ben, de ar FS2014 simán megy, szóval szerintem 2 mag bőven elég lesz, ha ilyen játékokkal akarsz játszani. Sőt még nagyobb játékokat is simán visz.


És akkor haladnék sorba.

Igaz, hogy a játékélmény az nagyobb, ha nagyobb a telefon, de megnézném, hogy van-e olyan nadrágom, aminek akkora a zsebe, hogy belefér egy 5.0 colos telefon.

A kijelzője LCD HD (nem meglepő), felbontása 1280X720, ami egy 5.0 colos telefonnál (szintén) átlagos.

Mivel 1GHz-es proci is akadásmentes, 1.2GHz nem jelent gondot.

A 4.1-es android 2012. júl. 9-én jött ki, ami azt jelenti, hogy a 2...-os és 3...-os androidok hibái nagyjából korrigálva lettek. (1...-osról ne is beszéljünk)

A RAM és a ROM egy mobiltelefonnál teljesen elfogadható, bár van már ennél nagyobb is.

Az internetezés is kiválóan fog működni rajta. A le és feltöltés mértéke is elég nagy.

Bluetooth nekem csak 3.0 van, és meg vagyok vele elégedve. És mivel a tiéd 4.0 + STEREO, ezért nagy adatforgalmat biztosít.

A MikroUSB 2.0 egy tizeddel lassabb mint a 3.0, szóval nem nagy a különbség.

A "G-sensor" is elég jó típus.

A 8MP hátlapi kamera tűéles képet biztosít, de az előlapi 1MP-s pedig elég pixeles lesz egy ekkora telefonon.

Audio formátum átlagos.

Video formátum átlagos.

Összegezve a telefon nagyon jó, nekem tetszik. (Nem cserélünk? :D) Bár az árát még érdemes megnézni, mert nekem 75000-nél többért nem érné meg.

2014. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást és vélemményt ! Az ára kb. 70000 Ft .
2014. jan. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!