Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány szintes a Pet Rescue...

Fontos kérdések kérdése:

Hány szintes a Pet Rescue Saga játék és mi fog történni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok játékfüggő,

de időnként játszok

a Pet Rescue Saga játékkal.

A mobilon elértem a 267-es szintet,

és nem enged továbbjutni,

angolul írja,

de a fordítóval megtudtam a jelentését:

Folytatás következik,

addig is játszak a régebbi szintekkel.

Nekem 1.5.3verzióm van,

Google Playon 1.10.5.

Nem tudom frissíteni,

mert kicsi a tárhely.


2 kérdésem van :


Ha kitörlöm a jelen játékot,

és újra letöltöm,

akkor elölről kell kezdenem az egyes szinttől,

vagy folytathatom a 268-as szinttől?


Ha kitörlöm,

kb.120MB szabad helyem lesz,

de már 80MB-nál jelzi,

kicsi a hely.


Nem játékkal van tele,

hanem gyárilag kevés.



2014. jan. 22. 16:59
 1/1 anonim válasza:

Hali. Azért nem enged tovább, mert várni kell a frissitésre, ha tudod frissiteni, akkor mehetsz a következő szintre. (én már a 668-ik pályán vagyok:)folyamatosan fejlesztik, ezért én sem tudom hány szintes. Ha kitörlöd, és újra letelepited, akkor elölről érdemes legalább a segítségeket begyűjteni, de ha rácsatlakozol a facebookra(persze ha közben nyomod a gépen)akkor akár a jelenlegi 268-as pályát kapod. Ha a gépen nem játszol, akkor sajnos elölről kell kezdened.

A frissítést úgy tudod kezelni, hogy rácsatlakozol a google playerre,ott van,hogy saját alkalmazások, ott kell frissítened. Ennyi.

2014. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!