Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 LTE vagy...

Samsung Galaxy Ace 3 LTE vagy Sony Xperia L?

Figyelt kérdés
Köszi előre is, ha hasznos megy a zöldkéz :)

2014. jan. 22. 17:22
 1/7 anonim válasza:
Sony Xperia L
2014. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xperia L.

Ace 3 sem rossz, de L-nél csak abban jobb, hogy van benne LTE.


Xperia L-nek jobb a kamerája, és jobb a szoftvere, Samsungon a TouchWiz-ről nem sok jó mondható el.

2014. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, Samsungon TouchWiz miben rossz?.. :)
2014. jan. 22. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik a kinézete, nagyon ocsmány, bár ez relatív, valakinek bejön, de a többségnek nem.

Másik a teljesítmény, nincs valami jól optimalizálva, lehet, hogy nem nagyon fog akadozni, de TouchWiz mindig is rosszul volt optimalizálva.

2014. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem:) egyéb vélemények?:)
2014. jan. 23. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ace 3-om. Azért, mert gyorsabb és 4G-je van és ennek ellenére egy 20.000-sel(kb) olcsóbb. Amúgy a Sony sem rossz,van egy pár dolog amiben jobb,de nem lényegesekben, csak nekem az egyéni problémám az , hogy eléggé nagy. Mivel én a zsebemben(nagyrészt) vagy táskában hordom a telefont,ezért az Ace3-ra voksolok. Amúgy meg beismerem, engem sem fogott meg első ránézésre a külseje,de miután jobban szemügyre vettem már tudom, hogy nekem AZ kell. Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*4. válaszoló

Barátkozz vele, szerintem nem rossz!

[link]

2014. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!