Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem nyitja meg az oldalt?

Malu28 kérdése:

Miert nem nyitja meg az oldalt?

Figyelt kérdés
problemam a kovetkezo. este neteztem a telomon majd elaludtam reggel mikor b e akartam lepni a bongeszobe semmi. csak forog az a kis ize hogy tolt de semmi. kb 6-7 perc mulva kiirja hogy nem sikerult megn yitni az olldalt. wifi fullon van net is van es semmit nem nyit meg csinaltam gyari beallitast is de semmi. valaki tudna segiteni???? SONY X PERIA SOLA telorol van szo . koszi
2014. jan. 22. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Másik böngészőprogrammal se megy? Mert ha igen, akkor használd azt. :)
2014. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi nem megy amihez internet kell. Pedig a laptop megy tehat net van a telo kijezi hogy a wifi fullon van es ha beirom mondjuk a facebookot vagy a googlet az sem jon be.Csak porog az a szar mindha toltene es semmi percek mulva kiirja hogy nem tudott belepni.
2014. jan. 22. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!