Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok alkalmazást...

Miért nem tudok alkalmazást telepiteni?

Figyelt kérdés

Sony x8am van most lett tettem ujra tegnap.

És letöltök egy alkalmazást netről mivel marketet nem tudom használni mivel se wifim se mobilnet azt használom és az esetek 80%-ban azt írja ,hogy Elemzési hiba . A csomag elemzése során hiba lépett fel. Már vagy 5 fájl kezelővel probálkoztam vagy 15játékot abbol jó ha 3at tudtam telepiteni mi lehet az oka? Segítsetek légyszi :)



2014. jan. 22. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert abból a 15 játékból csak 3 fut azon az android verzión.

Semmi csoda nincs ebben.

2014. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A telefon baja az hogy a telefonod android verziója 1.6 amit lehet felfrissítettél 2.1-re de ezek már nagyon elavultak igaz ugyan úgy unix a rendszer de a pl 2.3 vagy 3.0.1-es android más kódolásokat használ mint a régi. Tanács: Azt az alkalmazást kizárt hogy te fogod tudni telepíteni és nem akarlak most megbántani de vegyél egy jobb telefont ha tudsz mert már ez egy sz*r.És aki még írna nem belekötni magánál az androidnál dolgoztam tudok mindent kb..
2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

MiniCM10 (4.1.2.) főzött rommal tökéletesen működik az x8 is. Egy root, bootloader nyitás, nAa kernel plusz a rom. Klasszisokkal jobb a gyári állapotnál.

Persze semmi nem fog futni rajta, amihez kevés az armv6 meg a grafikus chip, vagy a memória. Például flash videók sosem fognak futni, az armv6 miatt.

"vegyél egy jobb telefont ha tudsz mert már ez egy sz*r.És aki még írna nem belekötni magánál az androidnál dolgoztam tudok mindent kb.."

Nekem is higgyél, én a CIA-nál voltam kazánfűtő.

2014. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

#2:

Ahhoz képest, hogy az androidnál dolgoztál (?), elég érdekes dolgokat írsz.

"a telefonod android verziója 1.6 amit lehet felfrissítettél 2.1-re"

Az x8 már egész 2011-es év alatt 2.1-gyel jött ki, csak az első széria volt 1.6. A gyári frissítések miatt 1.6 a környékén nem lehet, akármilyen régi x8.

"ugyan úgy unix a rendszer de a pl 2.3 vagy 3.0.1-es android más kódolásokat használ mint a régi"

Jó lesz az sima linuxnak is, nem unixnak. 3.0 meg telefonra sosem volt kiadva, max tabletre.

"És aki még írna nem belekötni magánál az androidnál dolgoztam tudok mindent kb.."

Csak pontosan emiatt a fennhéjazó mondat miatt muszáj belekötni.

2014. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!