Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek középiskolába...

Szerintetek középiskolába hasznos egy tablet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem!

Középiskolában toll kell meg füzet. Nem is lehet tabletet, laptopot, meg ilyesmit használni, csak felsőoktatásban.

2014. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Haszontalan óránkon így tudsz netezni, játszani, filmet nézni, és nem kell aggódnod, hogy lemerül a telefonod, mert a tablet jobban bírja.


Tanulás szempontjából pedig semmi értelme.

2014. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás szempontjából semmi értelme??? Hogy valaki ilyet kijelenthessen, biztos nem rendelkezik kellő tapasztalattal (nem sértésnek szánom). Én most járok középsuliba, és igen, nagyon sok esetben van hasznomra tanulás szempontjából (is). Ha érdekel, le tudom írni hogy hogyan/miben segít. Szóval a kérdésre válaszolva igen, hasznos de csak akkor, ha nem egy 20 ezer forintos kínai olcsóság és tudod rendesen kezelni, értesz hozzá. Tanulásra (és még pár egyéb dologra) a legújabb iPad a legalkalmasabb, de ez nem olcsó.
2014. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
ja igen, mert egy nexus 10, vagy egy xperia Z tablet már szar mi? csak az ipad lehet jó semmi más :'D
2014. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Tanulásra van értelme, hisz internetelérés van tableten, és internetről bármit megtanulhatsz.

De más kérdés, hogy tanulásra hasznos-e, és hogy középiskolába hasznosa-e.

Előbbire mindenképp 100% igen a válasz, utóbbira viszont nemet kell mondanom.

Tudom, hogy azt írtam, hogy tanulásra semmi értelme, de természetesen arra gondoltam, hogy középiskolába nincs értelme.


Értelme lenne suliban is, de mivel az esetek 99%-ban nem engedik használni, ezért nincs. Van tabletem is, és tavaly érettségiztem, szóval tapasztalatból mondom amit mondok.


#4


Nem azt írta, hogy azok szarok, csak hogy szerinte iPad a legalkalmasabb erre és sok más mindenre. Nincs igaza, mert egy normális Androidos tablet is ugyanannyira alkalmas erre és minden másra, mint egy iPad, de ettől függetlenül még nem szarozta ezeket.

2014. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rendkívül jó az Xperia Tablet Z, de azért írtam az iPad-ot, mert arra rengeteg app van ami direkt tanulásra/munkára van fejlesztve és androidon nem elérhető.

Abban igazad van, hogy nem engedik órán jegyzetelni, de ha csináltam egy kiselőadást vagy power pointot rajta akkor kérdés nélkül elővehetem. Sőt, az angol tanár direkt megkért, hogy adjam kölcsön az ipadomat az osztálytársamnak hogy csináljon egy prezentációt következő órára :) Meg az angoltanáromnak szokása (emeltes vagyok) hogy a témazáró után elküldök neki email-ban egy angol számnak a szövegét és órán meghallgatjuk és hallás alapján kell beírni a szövegből hiányzó szavakat. Ilyenkor egy átlag telefon nem elég hangos hogy a teremben mindenki hallha a zenét.

2014. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
5-ös válaszoló, igen én is erre céloztam, hogy egy normális minőségű android-os tablet is simán jó. erre lepontoznak . kösz bunkók, akik lepontoztak :D
2014. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van Wi-Fi elérés az iskolában, akkor ki lehet használni a tabletet.


Egyébként van abban valami, hogy az iPad-ekre jóval több tanulást segítő applikációk vannak mint a többire. Így ebből a szempontból valóban jobb az iPad.

2014. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!