Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az At&t oldaláról szeretnék...

Az At&t oldaláról szeretnék iphone5s-et venni, csak azt nem tudom hogy ezt hogy lehet függetleníteni, mert az iphonéknak nincs külön sim kártyályuk asszem. Ja és hogy az at&t az iphone 5s tényleg 200dollár?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Az At&t oldaláról szeretnék iphone5s-et venni"

Szeretnél, de nem fogsz. Majd később meglátod miért.


"csak azt nem tudom hogy ezt hogy lehet függetleníteni,"

Valahogy egészen biztosan, erre én sem tudom a választ. Nem tudom ,az 5s-re van valamilyen függetlenítés ( illegális)


" mert az iphonéknak nincs külön sim kártyályuk asszem."

Valóban voltak olyan régebbi iPhone modellek amelyekben beépített SIM szerűség volt, a CMDAs modelleken. Nem tudom, hogy van e CDMAs modellje az 5ös sorozatnak


"Ja és hogy az at&t az iphone 5s tényleg 200dollár?"

Igen annyi. Majd ha nem pörögnek a dollár jelek a szemedben akkor picit olvass részletesen: 2 éves hűséggel adott előfizetés csomag mellett.


Ahhoz, hogy előfizetésed legyen amerikai ZIP kód kell. Nem hiszem, hogy neked lenne olyan,de ha lenne 2 évig akkor is fizetned kellene a havi díjad.


Nekem két 3 éve csak ideiglenes lakcímem volt és csak céges közbenjárásra, SSN számom lobogatására voltak hajlandók 1 éves előfizetést adni, lehet azóta változott a helyzet...

2014. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos. Tisztázzuk egy kicsit a dolgokat. Az AT&T oldalán árult iPhoneok szolgáltatófüggőek és előfizetéssel kerülnek annyiba. Tehát, ha megvásárolja valaki, akkor a hűségidő szerint, minden hónapban fizetni kell az előfizetés díját. Egyébként ilyen feltételekkel, itthon is lehet vásárolni 5S-t. Például a Telekomnál 100 ezer forintért elhozhatod a 16 gigás modellt, viszont 2 éven keresztül havi 20 ezret kell fizetni az előfizetésért. Ergo 580 ezerbe kerül a telefon. A másik bökkenő az, hogy az AT&T csak az USA-n belűl szállítja ki a megrendelt telefonokat, tehát Magyarországra nem szállítanak. A harmadik bökkenő az, hogy ha ki is szállítanák, jelenleg az iPhone 5S-t semmilyen módszerrel nem lehet függetleníteni, csak a szolgáltató által. Természetesen akkor ki kell fizetni az előfizetés fennmaradó részét a teljes időtartamra. Egyébként lehet úgynevezett "contact free" iPhoneokat venni az államokban, amelyek kártyafüggetlenek. Természetesen ezek már jóval drágábbak, az alapmodellek 600-700 dollár körül vannak. Persze még így is megéri. Szóval, ha mindenképp az USA-ból akarsz telefont, akkor kell egy ismerős aki megrendeli neked a contact free modellt, majd hazaküldi. Persze ebben az esetben valószínűleg rájön a készülékre a vám és a különböző adók díja, tehát nem fogsz jól járni. Szóval, ha te magad nem mész az USA-ba, vagy nincs ismerősöd, aki ott lakik és valamikor jön haza, akkor sajnos kénytelen leszel itthon megvenni. Már lehet egyébként kapni 180-190 ezer forint környékén is. Drága, viszont nem véletlenül az. Az iPhone egy presztizs telefon, tehát elkérik az árát.
2014. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!