Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem írja ki a telefonom...

Bodjo kérdése:

Miért nem írja ki a telefonom a névjegyzékben szereplő neveket?

Figyelt kérdés
'Nokia 206 dual sim' a telefon... A számot kiírja, viszont nevet nem rendel a szám mellé... Valami beállítással eszközölni lehet a problémát?

2014. jan. 23. 18:23
 1/2 anonim válasza:

Hali!


Mostanában pár telefonon találkoztam már ezzel a problémával.

Sajnos a megoldást én sem tudom, azt tudom, hogy nem mindegy, hogy +36, vagy 06-al kezdődik-e az elmentett szám.

Pl.: El volt mentve egy szám így: 06-70/11122233

de mikor hívott akkor +36-70/11122233 volt kijelezve, és nem rendelte hozzá a nevet. Elmentettem +36-al is a névjegyzékbe, és akkor már kiírta híváskor a hívó nevét is. Valahol lennie kell szerintem egy beállításnak a telefonon belül, csak mivel egyik sem az én telefonom vot, így nem volt még elég időm átböngészni őket.

Amiken eddig tapasztaltam az egy samsung galaxy s3 és egy gagyi nokia nyomógombos teló volt.


Üdv!

2014. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom.. egyébként ez a telefon is apósé, tegnap szólt, h megnézhetném, mert egyik nevet kiírja, a másikat meg nem...
2014. jan. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!